Szukaj

ODRA Guide Tour

Burmistrz Cedyni Gabriela Kotowicz, Przewodniczący Zachodniopomorskiego Samorządu Przewodników PTTK Adam Jakubowski, Dyrektor Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu Paweł Pawłowski zapraszają na ODRA GUIDE TOUR - Cedynia, 1-3 kwietnia 2016r.

Odra Guide Tour

Patronat Honorowy
Jarosław Rzepa - Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego
Wojciech Konarski – Starosta Gryfiński
Roman Bargieł – Prezes Zarządu Głównego PTTK


Patronat honorowy

ODRA Guide Tour – to spotkanie informacyjno - szkoleniowe dla przewodników turystycznych, pilotów wycieczek oraz pracowników punktów informacji turystycznej, które ma na celu promowanie walorów turystycznych oraz zapoznanie z nowymi produktami turystycznymi gmin leżących nad Odrą: Cedynia, Chojna, Mieszkowice, oraz wymiana doświadczeń z operatorami turystyki z Niemiec.
ODRA Guide Tour to zwrócenie uwagi na bogactwo przyrodnicze, dziedzictwo historyczne i kulturę regionu nadodrzańskiego, w ofertach turystycznych Województwa Zachodniopomorskiego. Odra stanowi obecnie łącznik pomiędzy regionami i narodami.
Organizatorem i liderem wydarzenia jest Gmina Cedynia, gdzie odbędzie się pierwsza część spotkania. Wprowadzeniem będą wykłady związane z pracą przewodników i pilotów wycieczek, połączone  ze szkoleniem pracowników punktów Informacji Turystycznej.
ODRA Guide Tour to nie tylko integracja międzyprzewodnicka, ale też wypracowanie nowych form współpracy pomiędzy wydziałami promocji miast i gmin, zainteresowanych turystycznym ożywieniem regionu. Właściwie wyszkoleni i dobrze poinformowani przewodnicy stają się najlepszymi ambasadorami Pomorza Zachodniego.

Zapraszamy do uczestnictwa w ODRA GUIDE TOUR  w Cedyni!

-----

Organizatorzy informują, iż lista uczestników jest już zamknięta.
Osoby, które pragną uczestniczyć  w spotkaniu szkoleniowym (piątek 1 kwietnia 2016r), prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
-----

Wydarzenie współfinansowane przez Zachodniopomorską Regionalną Organizację Turystyczną

ZROT

PROGRAM

Program

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Formularz zgłoszeniowy

Formularz zgłoszeniowy

informacje dla uczestników:
DOJAZD DO CEDYNI:
PKP Szczecin Gł - Chojna: 8.29 - 9.23
Chojna- Szczecin Gł: 16.17 -17.12, 18.11-19.06
rozkład jazdy pociągów: http://rozklad-pkp.pl/
Chojna - Cedynia (Cedynia-Chojna) - specjalny transport po stronie organizatora - szczegóły dla zarejestrowanych uczestników

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Cedyński Ośrodek KulturySołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaMuzeum Regionalne w CedyniPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedynia na okrągłoCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring