Szukaj

Dotacje dla przedsiębiorców

Dotacje dla przedsiębiorców

W  dniu 30 marca 2017 r. Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zapraszama przedsiębiorców do udziału w spotkaniu w zakresie wsparcia projektów dotyczących rozwoju turystyki w tym turystyki uzdrowiskowej.

Zmiany w funkcjonowaniu administracji skarbowej

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Gryfinie informuje o zmianach w funkcjonowaniu administracji skarbowej, w związku z wejściem w życie ustawy o Krajowej Administracji Skarbowej.

Podpisanie listu intencyjnego

Podpisanie listu intencyjnego

Burmistrz Cedyni Gabriela Kotowicz podpisała 20 marca 2017 r. w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim list intencyjny o współpracy pomiędzy Gminą Cedynia a Polską Spółką Gazownictwa. Oznacza to, że istnieją realne szanse na powstanie na terenie gminy odcinka dystrybucyjnej sieci gazowej.

Zmiany w księgach wieczystych - porady

Rada Miejska w Cedyni Uchwałą Nr XX/198/2016 z dnia 19 października 2016 r. w sprawie zmiany nazw ulic Świerczewskiego, Michała Roli-Żymierskiego, Obrońców Stalingradu dokonała zmian nazw ulic w następujący sposób:

Rozpoczęcie kampanii przyjmowania wniosków

Rozpoczęcie kampanii przyjmowania wniosków

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach w związku z rozpoczęciem kampanii przyjmowania wniosków o płatności bezpośrednie i obszarowe przedstawia plakat informacyjny, a także adresy Powiatowych Zespołów Doradztwa Rolniczego.

Pierwszy przetarg na dzierżawę części działki nr 239/28

BURMISTRZ CEDYNI ogłasza pierwszy nieograniczony przetarg ustny  na dzierżawę części działki oznaczonej nr 239/28 o pow. 13.706,22 m2, położonej w obrębie Osinów Dolny na prowadzenie działalności handlowej, usługowej z wyłączeniem stacji paliw oraz targowiska a także parking z wyłączeniem stacji paliw oraz targowiska.

Kondolencje

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego wspaniałego Kolegi i Przyjaciela Piotra Misiury. Nie możemy uwierzyć, że nie ma Go już wśród nas. Jego śmierć spowodowała pustkę w sercach wszystkich, którzy Go znali. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako wspaniały Człowiek i Przyjaciel.

"25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni"

"25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni"

Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej - Szef Obrony Cywilnej Kraju ogłasza XIX edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”.

Spotkanie o Ekonomii Społecznej

Zapraszamy wszystkich aktywnych mieszkańców gminy Cedynia, liderów, sołtysów, radnych, przedstawicieli organizacji samorządowych na spotkanie o Ekonomii Społecznej, 28 lutego o godz. 17:00 w świetlicy Osiedlowej w Cedyni.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Cedyński Ośrodek KulturySołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaMuzeum Regionalne w CedyniPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąRejon Pamięci NarodowejSzlak CysterskiCedynia na okrągłoCedyński Park KrajobrazowyMapa Gminy