Szukaj

Zajęcia w świetlicy "Tęcza"

Babeczki, serduszka z włóczki, gry terenowe. Tak w minionym tygodniu upłynął nam czas w świetlicy „Tęcza”. Wyruszyliśmy także w podróż w przyszłość, gdzie przeżyliśmy spotkanie z wielorybami na dnie oceanu i lataliśmy wśród wieżowców.

Tydzień Bibliotek - relacja

W dniach od 8 do 15 maja zapraszamy na Tydzień Bibliotek. Nasze cedyńskie biblioteki rozpoczęły świętowanie już od poniedziałku, kiedy to odwiedziła nas pisarka Dorota Schrammek.

Spotkanie z Dorotą Schrammek

Biblioteka Miejska w Cedyni zaprasza na spotkanie z Dorotą Schrammek - laureatką konkursu Onetu i Zielonej Sowy.

Kiermasz Wielkanocny w Cedyni

Już od dziś zapraszamy do Muzeum Regionalnego na Kiermasz Wielkanocny! Można nabyć stroiki, rękodzieło i wiele innych wyrobów wielkanocnych. Zapraszamy od 11 do 19 kwietnia w godzinach od 08:00 do 16:00. Poniżej przedstawiamy wyroby które mogą Państwo nabyć.

Rozstrzygnięcie etapu powiatowego konkursu plastycznego

W dniu  05.04.2019r. w Trzcińskim Centrum Kultury w Trzcińsku Zdroju odbyło się rozstrzygnięcie etapu powiatowego konkursu plastycznego „ Cztery pory roku”, którego organizatorem jest Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie. Pragniemy poinformować, iż z ośmiu wysłanych prac z gminy Cedynia dwie z nich otrzymały wyróżnienie.

Warsztaty wielkanocne - relacja

W dniu 09.04.2019 r. w świetlicy osiedlowej odbyły się warsztaty wielkanocne "coś z niczego", podczas których powstały piękne stroiki wielkanocne w stylu „eko”. W warsztatach brały udział dzieci ze świetlicy osiedlowej i świetlicy "Tęcza" wraz z uczestniczkami koła rękodzieła artystycznego.

Kiermasz Wielkanocny

Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu pragnie serdecznie zaprosić na Kiermasz Wielkanocny, na którym będzie można nabyć stroiki, rękodzieła i wiele innych wyrobów wielkanocnych. Już od 11 kwietnia zapraszamy do Muzeum Regionalnego w Cedyni w godzinach od 08:00 do 16:00.

Informacja dotycząca Jarmarku Wielkanocnego

Szanowni Państwo. W związku z przypadającymi w dniu 14 kwietnia ponownymi wyborami do Rady Miejskiej w Cedyni, z uwagi na uzasadnione obawy możliwych prowokacji i zakłóceń ciszy wyborczej, podjęliśmy decyzję o odwołaniu w tym dniu Jarmarku Wielkanocnego.

Finał konkursu plastycznego

„Cztery pory roku” to tytuł konkursu plastycznego organizowanego przez Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie. Finał etapu gminnego organizowanego przez COKiS miał miejsce dnia 27.03.2019r. w Bibliotece Miejskiej w Cedyni. Konkurs odbył się w 3 kategoriach wiekowych: 6-9 lat, 10-12 lat i 13-15 lat.

Warsztaty wielkanocne

Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu serdecznie zaprasza na rodzinne warsztaty wielkanocne, podczas których zostaną wykonane stroiki świąteczne. Termin warsztatów – 09.04.2019 r. Miejsce: świetlica Osiedlowa.

Mroźna zima poszła w las, bo już wiosny nadszedł czas!

W dniu 21 marca Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu zorganizował powitanie wiosny. Zabawa zaczęła się od wiosennego pochodu, który przeszedł ulicami Cedyni na Plac Wolności, gdzie czekali już na nas strażacy oraz rodzice wraz z dziećmi. Na początku, na przygotowanym wcześniej ognisku, każdy mógł upiec sobie pyszne kiełbaski. Po posileniu się przyszedł czas na dalszą zabawę.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Imienny wykaz głosowań radnychInterpelacje i zapytaniaSołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring